Freelance photographer

Laipni lūgti fotogrāfijas pasaulē – burvīgajā krāsu un emociju pasaulē.

Pasaulē, kas piepildīta ar brīnišķīgiem mirkļiem, kuri iemūžināti uz visiem laikiem. Katrs mans fotoprojekts man ir unikāls. Tieši tāpēc es ierobežoju savu veicamo pasūtījumu skaitu. Specializējos šādos žanros: studijas foto, ģimenes fotogrāfija, kāzu fotogrāfija, mākslinieciskais foto, zemūdens fotouzņēmumi, portfolio foto, fotoportrets un reklāmas fotogrāfija.

Pateicoties manam lieliskajam profesionālajam Ikelite zemūdens fotografēšanas aprīkojam un niršanas pieredzei, es varu radīt unikālus kadrus zem ūdens. Turklāt, lai jūs kļūtu par šādu foto īpašnieku, mums nav noteikti jālido uz siltajām zemēm. Pavisam fantastiskas fotogrāfijas izdodas arīdzan Ķīpsalas peldbaseinā. Man bieži vaicā, vai es izmantoju Photoshop. Mana atbilde ir - jā. Taču ne jau tādēļ, lai radītu ko neīstu, bet gan tādēļ, lai uzsvērtu jau esošo skaistumu.

Sliktu fotouzņēmumu nevar padarīt labu, bet uzlabot un paspilgtināt lielisku fotouzņēmumu iespējams ar krāsu korekciju un citu instrumentu palīdzību. Man ir svarīgi fotogrāfijā iedzīvināt jūsu jūtas un emocijas, smaidus un atmosfēru. Tā, lai manis radītie attēli dāvātu jums prieku visas dzīves garumā. Fotodarbu galerijā jūs varat iepazīties ar manu autorstilu. Ja jums tas patiks, tad priecāšos ar jums sadarboties!